Quality Painting Development sp. z o.o. jest stosunkowo młodą firmą na rynku. Tworzą ją jednak ludzie z dużym doświadczeniem zawodowym. Doświadczenie to zostało zdobyte w różnych dziedzinach, dzięki czemu zespół wzajemnie się uzupełnia, oferując tym samym kompleksową obsługę w zakresie realizacji projektów.

Prowadzimy działalność w trzech podstawowych obszarach:

  • Jakości / Quality
  • Lakierowaniu/ Painting
  • Rozwoju/ Development

O quality painting developementPodstawowym założeniem naszej działalności jest indywidulane i przemyślane podejście do każdego klienta. Dlatego też proponowane przez nas rozwiązania są dostosowane do jego potrzeb i możliwości.
Nie sprzedajemy standardowego produktu, który byłby dobry dla każdego. Za każdym razem rozpoznajemy specyficzne potrzeby naszego Klienta, po to, aby dostarczyć produkt, który jest dopasowany do jego wymagań.

Nasza praca to nieustanny dialog z klientem- wsłuchiwanie się w jego potrzeby, podpowiadanie korzystnych- skutecznych i efektywnych rozwiązań;
Nasze produkty dostosowujemy do naszych Klientów, a nie naszych Klientów do naszych produktów

Posiadana przez nas wiedza i doświadczenie, elastyczność w poszukiwaniu rozwiązań najlepszych dla naszych klientów, są gwarancją sukcesu realizowanych przez nas projektów i satysfakcji naszych klientów.